Zaplanuj wizytę

Nabożeństwo Główne

Chcielibyśmy zaprosić Cię na najważniejsze spotkanie Kościoła. Możesz dołączyć do nas i każdej niedzieli od g. 10:30 zobaczyć jak wyglądają nasze nabożęństwa.
Jest to dla nas czas świętowania, a więc radości i wdzięczności Bogu za zbawienie i Jego obecność w naszym życiu. To także czas słuchania, budowania i uczenia się jak żyć jako chrześcijanin.
Nabożeństwo wypełnione jest śpiewem, modlitwami i słuchaniem przesłania z Pisma Świętego, trwa do ok. 2 godzin i naprawdę szybko mija. Dla dzieci jest przygotowane drugie pomieszczenie, by w razie potrzeby móc przewinąć, nakarmić lub zabawić. Zapraszamy Cię serdecznie, możesz przyjść, siąść gdzie Ci wygodniej i obserwować lub wlączyć się we wspólny śpiew (teksty pieśni są wyświetlane). Nie mamy wymagań co do stroju, zależy nam na tym byś i Ty mógł doświadczyć mocy Boga.
A po zakończonym nabożeństwie zapraszamy do „Małej Kawki”.

Mała Kawka

„Mała kawka” to nasza kawiarenka. Zapraszamy każdego kto ma ochotę porozmawiać z innymi, lub po prostu napić się herbaty lub kawy. Otwarta po każdym spotkaniu kościoła służy budowaniu relacji, np.: poznawaniu się.
„Mała kawka”, zwłaszcza po niedzielnym nabożeństwie, to oprócz wzajemnych relacji także czas na rozmowę i modlitwę indywidualną z pastorem i/lub starszym zboru. Napoje, a czasem i ciasteczka są za darmo.

Klęcząc Zwyciężamy

Każdego piątku o godz. 18:00 zapraszamy tych, którzy pragną się modlić o siebie i innych. W spokojnej atmosferze otwieramy przed Bogiem swoje serca.
Jeśli chcesz prosić o modlitwę przyjdź. Mozesz być pewny, że nie dostaniesz od nas „tysiąca dobrych rad”, zamiast tego oferujemy wsparcie, zachętę i modlitwę. Chcemy się modlić niezależnie od ilości osób, które przyjdą, ponieważ Bóg napawdę odpowiada i działa, a my Mu chcemy coraz więcej ufać.

Pochyleni nad Słowem

Średnio co drugi tydzień, w piątek o 19:00 zapraszamy Cię na „Pochyleni nad Słowem” czyli studium Biblii. Terminy spotkań są ogłaszane na niedzielnych nabożęństwach i/lub na naszej stronie na FB.
Tu w małej grupie, często przy herbacie rozważamy fragmenty Pisma Świętego przyjmując ich pouczenie i zachętę do swojego życia.
Spotkania mają charakter bardziej dyskusyjny niż wykładu, ale nie obawiaj się; każdy może się wypowiedzieć, ale nie każdy musi.

Kurs Alfa

Spotkania kursu Alfa są inicjowane w miarę pojawienia się takiej potrzeby. W zależności od grupy (dorośli lub młodzież) mogą wyglądać trochę inaczej. Ich celem jest, by w serdecznej i naturalnej atmosferze zapoznać się z tym czym tak naprawdę jest chrześcijaństwo. Kilka spraw może być zaskakujących 🙂 .
Po obejrzeniu wykładu video jest czas na rozmowy przy wspólnym skromnym poczęstunku.
Zapraszamy. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do osoby odpowiedzialnej lub pastora.

Nowe Życie

Cykl „Nowe zycie” to spotkania dotyczące tego jak zostac chrześcijaninem oraz jakie są wspaniałe początki nowego życia. Na kazdym spotkaniu omawiamy kolejny temat, zabieramy materiały do domu, by móc samemu też odkrywac co Bóg przygotował człowiekowi.
Jest to czas gdzie w szczególny sposób prowadzący są otwarci na najróżniejsze pytania dotyczące życia duchowego, Pana Boga i Biblii.
Zapraszamy. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do osoby odpowiedzialnej lub pastora.

Więcej Niż Fan

Jeśli są chętni mozemy zrobić cykl spotkań, na których po obejrzeniu fragmentów filmu „Więcej niż fan” rozmawiamy i zastanawiamy się nad swoim życiemi decyzjami. Chcemy by nasze życie znaczyło coś więcej. Nie chcemy być ludźmi religijnymi (kościelnymi), naszym celem jest naśladować Jezusa. Chcemy być Jego uczniami. Co to znaczy w XXI wieku, w dobie internetu i lotów kosmicznych?
Zapraszamy. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do osoby odpowiedzialnej lub pastora.

Projekt Prawda

„Projekt prawda” to cykl spotkań zaadresowany do tych, którzy chcą poznać i/lub ugruntować swoje przekonania w chrześcijańskim światopoglądzie opartym na Biblii. Oglądamy wykłady video i następnie dyskutujemy, dzieląc się swoimi przemyśleniami i reakcjami.
Zapraszamy. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do osoby odpowiedzialnej lub pastora.